Świece wielkanocne

Świece wielkanocne

Ozdobienie domu na zbliżające się święto jest idealnym sposobem na stworzenie świątecznej atmosfery. Świetnie w tej roli sprawdzą się świece z wosku pszczelego w motywie Wielkanocy. Nie dość, że wprowadzają wiosenny, świąteczny nastrój, to dodatkowo posiadają wspaniałe właściwości.

Oczywiście, mają one wspaniały miodowy zapach. Jest on łagodny jednak mimo to, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, również dymu papierosowego.

Świece wielkanocne z wosku pszczelego

Ze względu, że wykonane zostały z wosku pszczelego, są one perfekcyjne dla osób zmagających się z alergią, astmą czy innymi chorobami górnych dróg oddechowych. Świece te, łagodzą objawy tych schorzeń. Ponadto, nie dymią się, nie uwalniają szkodliwych substancji oraz oczyszczają powietrze z wirusów, pleśni i kurzu.

Działają one uspokajająco, relaksująco, wpływają pozytywnie na układ krążenia stabilizując ciśnienie tętnicze, pomagają z koncentracją i zasypianiem. Niezwykle pożyteczną cechą tych świec jest to, że jonizują ujemnie powietrze, a co za tym idzie neutralizują szkodliwe promieniowanie pochodzące z komputera, telefonu czy innych urządzeń elektrycznych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Chętnie pomożemy...

Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy - skontaktuj się z nami w dogodny sposób


Telefon

Paweł: +48 505 294 466
Natalia: +48 512 503 003

Email
pasieka@naszapszczolka.pl

Lipiny Górne Borowina 21, 23-423 Potok Górny